Kuchynské dosky

Kuchynské pracovné dosky z kameňa - priamo od výrobcu.

Prírodný kameň má už po stáročia v interiéri svoje miesto a slúži nielen ako dekorácia. Najčastejšie použitie je obloženie pracovných plôch v kuchyni a to vrátane kuchynskej pracovnej dosky , najmä vďaka unikátnym vlastnostiam tohto materiálu, ako je:

-odolnosť voči vysokým teplotám
-tvrdosť, povrchová stálosť, minimálna nasiakavosť
-v prípade žuly aj rezistencia voči bežne používaným chemikáliám

Vďaka týmto vlastnostiam kuchynskej pracovnej dosky vydrží naozaj dlho v neporušenom stave, ale hlavne sú prekrásne-

Keďže je kameň jedným z najstabilnejších a najtrvanlivejší materiálov nebojte sa ho použiť. Kuchynské pracovné dosky navyše štandardne ošetrujeme kvalitnou impregnáciou, ktorá je certifikovaná na styk s potravinami a ktorá zaistí ľahkú údržbu povrchov. Vzhľadom k širokým možnostiam variácií materiálov, farieb povrchov, typov hrán a umiestnenie, získate v kombinácii s naším dokonalým spracovaním jedinečný vzhľad svojej kuchyne. Aj keď tieto prírodné materiály pôsobia veľmi luxusne, ich cena je v súčasnej dobe porovnateľná s inými bežne používanými materiálmi (dosky z masívneho dreva, umelého kameňa a pod).

Ako postupovať pri objednávke kuchynskej dosky?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Realizácie